Bayi Giriş   |  Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!

*** ÖNEMLİ ***

Korona salgını tedbirleri süresince dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.
Ürünler yalnız Salı ve Cuma günleri kargoya verilir. Presonus ve Arturia yazılımları en geç 24 saat içinde kod olarak email aracılığı ile ulaştırılır.
Bayi Giriş

Lütfen bayi kodunuzu ve şifrenizi giriniz!

*** ÖNEMLİ ***

Korona salgını tedbirleri süresince dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.
Ürünler yalnız Salı ve Cuma günleri kargoya verilir. Presonus ve Arturia yazılımları en geç 24 saat içinde kod olarak email aracılığı ile ulaştırılır.
Compel
Drop Down Menu
 
 
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
 
Kullanım Şartları Ve Gizlilik
 

KULLANIM ŞARTLARI

Bu web-sitesi COMPEL BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA VE ELEKTRONİK LTD ŞTİ (COMPEL) tarafından işletilmektedir. Bu web-sitesinde sunulan tüm tasarım ve içerik, yazı, makale, görüntü, belge, fotoğraf, resim, ses, işaret veya diğer fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, COMPEL'in izni olmadıkça hiç bir tasarım ve içerik değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz veya dağıtılamaz.

Bu web sitesi üçüncü taraflarca işletilen web sitelerine yönlendiren kullanışlı bağlantılar da içermektedir. Bu şekilde bağlanılan diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır ve bu web sitelerindeki içerikler ve sorunlar nedeniyle COMPEL'e sorumluluk yüklenilemez.

Bu web sitesinde tüm içerik olduğu gibi sunulmaktadır. COMPEL bu web sitesinde yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez.

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

COMPEL
ad, soyad, adres, telefon ve benzeri kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacak ve açıklamayacaktır.

Bu web sitesinde, web sitesinin ne şekilde kullanıldığını anlamaya yönelik bilgi toplamak amacıyla alışılmış bir teknoloji olan "çerez" (cookie) yazdırma işlemi kullanılmaktadır. Bu şekilde toplanan bilgi; kullanıcıların ziyaret tarih ve saatlerini, web sayfasi görüntülenme sıklıklarını, web sitesinde harcanan zamanı, bu web sitesinden hemen önce ve hemen sonra kullanılan web sayfalarını kapsayabilir. COMPEL bu şekilde toplanan kullanıcı bilgilerini, web sitesinin daha hızlı, daha kullanışlı ve daha kolay anlaşılır olması için gerçekleştirilen çalışmalarda kullanacak ve hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

 
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.20 | 2020 | Designed by Compel