Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
Jingle Yarışması
 


28/10/2015

 • Kazananlar 27 Ekim akşam ki etkinlikte belli oldu. Katılan kerkese bir kez daha teşekkür ederiz. İlk üç şu şekilde belirlendi
  1. Güneş Kaya
  2. Orçun Tekelioğlu
  3. Sertaç Benli

17/10/2015:

 • İlk elemeyi geçen katılımcılarımızın isimleri aşağıdadır. 27 Ekim 2015 Salı günü saat 20:00'de Compel ofisimizde Ömer Ahunbay'ın katılımı ile gerçekleşecek etkinliğimize tüm finalistler davetlidir. 2 saat kadar sürmesini planladığımız etkinlikte Ömer Ahunbay Jinge ve Dizi/Film müzikleri konusundaki tecrübelerini paylaşacak ve sizlerden gelebilecek soruları cevaplayacaktır. Etkinliğin sonunda ödüller sahiplerine verileceklerdir. Konu ile ilgili olarak 212 - 224 3201 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Aslıhan Kabukçu Emre Yazgın Halil Şahan Özgür Yedievli
Barış Hardal Engin Yılmaz Hüseyin Murat Sığırcı Seçkin Yıldırım
Batuhan Turhan Erhan Aksu İsmail Tan Selim Ökten
Berk Bayar Erdem Tarabuş İsmail Özkan Serkan Çinioğlu
Bilal Çetiner Erman Türköz Oğuz Namal Sertaç Benli
Burak Çakır Fatih Pesmen Mehmet Çoksever Suat Uğur
Burhan Özyal Feridun Emre Dursun Murat Saatçi Şenol Coşkun
Cantekin Kafalı Filiz Çuvalcı Mustafa Küçük Taner Tarhan
Can Pasa Gökçe Sevinç Oğuz Yılmaz Taylan Erdağ
Çağlar Nural Göksel Elbüken Onur Nişantaş Yiğit Deriga
Dorukhan Yaldız Görkem Baharoğlu Orçun Tekelioğlu Yiğit Yeşildağ
Emre Argın Güneş Kaya Ozan Hatipoğlu  

Not: Finale seçilemeyen katılımcılar için küçük bir duyuru; Sonuçların açıklanmasındaki gecikmenin en büyük sebebi finalistleri belirlemekte yaşadığımız zorluk oldu. Bir eleme yapmak zorunda olduğumuzdan istemeyerek de olsa 100'ü aşkın parçayı elemek zorunda kaldık. Ancak benzeri etkinliklerimiz devam edecek. Bizi izlemeye devam edin ;)

5/9/2015:
 • İlk elemeyi geçen katılımcılarımız Ekim ayı ikinci haftasında duyurulacak. Bunu takiben Ekim ayı içinde düzenlenecek etkinlik ile kazananlar belli olacak.

1/8/2015:
 • Katılım sürecinin sonuna geldik. Tahminimizin üzerinde 150'yi aşkın bir katılım oldu. Katılan herkese çok teşekkürler.
 • Seçim süreci Eylül ayı içinde sonuçlandırılacak. Kazananlar, ön seçimi geçen katılımcılar ile ofisimizde gerçekleştireceğimiz bir etkinlik ile duyurulacak. Etkinlikte -aynı zamanda jüride de bulunan- Jingle dünyasının duayenlerinden Ömer Ahunbay kendi tecrübelerini ve bu yolda ilerlemek isteyenlere tavsiyelerini paylaşacak.

*************************************************************************************************************

COMPEL olarak uzun yıllardır ihmal ettiğimiz telefon santrali bekleme jingle'ımızı yapmaya karar verdik. Sonrasında düşündük ve dedik ki "Türkiye'nin her kesiminden binlerce müzisyen müşterimiz var, neden onları bu sürece dahil etmiyoruz ?" Bu fikirden yola çıkarak bir yarışma düzenledik.

Katılımcılar arasından yolladığı parçayı en çok beğendiğimiz üç kişiye M-Audio'dan aşağıdaki hediyeleri veriyoruz. Ve tabi ki birinci seçilen katılımcının Jingle'ı Compel telefon santralinde bekleme müziği olarak kullanılacak.

 1. M-Audio M-Track 8
 2. M-Audio Trigger Finger Pro
 3. M-Audio Axiom 49 MK II
Kazananın ilan edileceği ödül töreninin tarihi önümüzdeki günlerde duyurulacaktır. Düzenlenecek organizasyon sırasında Türkiye'nin Jingle piyasasında sözü geçen prodüktörler ile de tanışma fırsatı bulabileceksiniz. Törene ilk 10 yarışmacı davet edilecektir.

Katılım ve kurallar
 • Katılabilmek için oluşturacağınız 30 saniyelik jingle'ınızı jingle@compel.com.tr adresine yollamanız yeterli olacaktır.
 • Parçanın 320 Kbps'lik MP3 dosyası olarak yollanması gereklidir.
 • Parçada vokal kullanılmaması gereklidir. (Ek olarak istenirse vokal'li bir versiyon'da yollanabilir)
 • Son katılım 30 Temmuz 2015
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel