Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
STÜDYO/SAHNE PROSESÖRLERİ -> TC HELICON
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
TC HELICON VoiceLive Play GTX + e835 fx mikrofon
VoiceLive Play GTX + Sennheiser e 835 fx mikrofon

VoiceLive Play GTX + Sennheiser e-835fx mikrofon

Kendi Sesinize -ve gitarınıza- Hayran Kalmaya Hazır mısınız?

İlk kompakt ve full paket Vokal ve Gitar prosesörü ile tanışın: VoiceLive Play GTX, VoiceLive Play’in sahip olduğu bütün vokal efekt özelliklerini TC Electronic’in ödüllü gitar efektleri ve amfi tonları ile birleştiriyor. Artist presetleri ile ünlü vokalistlerin ve gitaristlerin karakteristik sound'larına ulaşabilir ve istediğiniz takdirde kendi zevkinize göre efektlere ince rütuşlar verebilir ve kendinize has sound'unuzu yaratabilirsiniz. İster profesyonel ister öğrenme seviyesinde, akustik ya da elektrik, VoiceLive Play GTX kendi çalıp kendisi söyleyen müzisyenlerin hayallerini süslemeye başlıyor.

 • Sahnede dilediğiniz her yerde Sennheiser e 835 fx mikrofonu üzerinden efektlerinizi kontrol edebilme
 • 200+ şarkı ve sanatçı’dan esinlenilmiş vokal & gitar presetleri
 • TC Electronic kalitesinde özel atanmış gitar efekt katı. Harici bir amfiye ihtiyaç yoktur.
 • Harmoniler ve pitch düzeltme için gerekli tonu gitardan algılar ve otomatik olarak uygular.
 • MP3 çalarınızı AUX girişinden bağlayın ve vokal engelleme özelliği sayesinde şarkılara kendiniz eşlik edin.
Soundunuz Profesyoneller Gibi Çıksın

Prodüktörler vokal peformanslarını mükemmele ulaştırmak için başka hiç bir enstrüman üzerinde göstermedikleri ilgiyi gösterirler ve günümüzde stüdyo ortamında ayrı ayrı kayıt edilmiş vokal kanallarının sayısı 2 haneli sayılara rahatlıkla ulaşır. Bu hassas yaklaşım artık canlı performans ve ev kullanıcılarına da açık hale gelmiştir. VoiceLive Play GTX, kullanıcısına sevdiği şarkının soundunu kendi projelerinde kolaylıkla kullanma imkanını verir. Otomatik ayarlanan arka plan harmonileri, vokal dublesi yaratmak, benzersiz EQ ve Kompresör, çekici reverbler, hard-tuned robot sesi - müzik listelerinden düşmeyen parçaların hit vokallerinin tüyleri diken diken eden etkisinden kendi vokalleriniz içinde faydalanın!

Anında Gitar Tonu - Amfi gerektirmez

Elektro veya akustik gitarınızı bağlayın ve kullanması son derece basit Distortion, Flange, Chorus, Delay, Reverb, EQ ve dahası çeşitli efektlere anında erişin. VoiceLive Play GTX üzerinde bulunan gitar efektleri, TC Electronic’in Hall of Fame Reverb ve Flashback Delay pedallarının DNA’sını taşımanın yanısıra özel olarak tasarlanmış yeni algoritmalar da içermektedir.

Ek olarak, VoiceLive Play GTX 10 adet AmpTones (Amfi Modellemesi) ve 1 adet özel tasarım Akustik Gitar ayarı içermektedir. Amfi modelleri Fender, Mesa ve Marshall gibi üreticilerin amfilerinden ilham alınarak geliştirilmiştir. Olabilecek en berrak Clean tondan en kirli Distortion tonlarına kadar amfi soundunun karakteristiği ayarlayabilir. 3 band tone kontrolü, kompresör ve hoperlör emülasyon kontrolleri ile eksiksiz bir gitar katı sağlanmıştır.

 • Acoustic - sesi doğrudan ve temiz biçimde PA’e (hoperlörlere) gönderir.
 • Clean - Fender Twin
 • Comp - Fender Twin + Kompresör
 • Comp Attk - Fender Twin + Bright switchi aktifleştirilmiş + Kompresör
 • BF Combo - Overdriven Fender ’65 Deluxe
 • Bright - Overdriven Modern Fender
 • Crunch 1 - Marshall Plexi
 • Crunch 2 - HiWatt
 • Crunch 3 - Marshall Plexi
 • Honk - Vintge Combo
 • Insane - Mesa Rectifier
Bir Müzik Türü Seçin, Herhangi Birini

VoiceLive Play GTX’i kullanmak ve menülerin içerisinde yolunuzu bulmak inanılmaz basit. GENRE butonuna bastığınızda yüzlerce presete anında ulaşıyorsunuz. Kendinize ait hissettiğiniz bir stil seçin ve bırakın VoiceLive Play setiğiniz türe en uygun presetleri size listelesin. Daha önce efekt kullanımıyla ilgili bir deneyiminiz olmasına gerek yok, GENRE fonksiyonu ile aradığınız soundu zahmetsiz yakalayın.

Daha Fazlasını İndirin & Kendi Favorilerinizi Oluşturun

Eğer yüzlece preset sizin için yeterli değilse, benzeri bir çok nefes kesecek preseti her ay VoiceSupport aracılığı ile ücretsiz indirin!

Şayet kendi presetlerinizi hazırlamak isterseniz, VoiceLive Play GTX üzerinde ki son derece sade ve anlaşılır parametre kontrolleri hizmetinizdedir. Buna ek olarak herhangi bir preseti FAVORİ olarak etiketleyebilir ve süper-hızlı erişim için kendiniz bir kategori yaratabilirsiniz.

Vokallerinizi Hit’e Dönüştürün

HIT fonksiyonu performans ihtiyaçlarından ilham alınarak - özellikle nakaratlar için - geliştirilmiş ve vokallere olduğundan fazla bir dolgunluk ve zenginlik katan özelliktir. Her presetin HIT fonksiyonu aktifleştirildiğinde mevcut gücünü katlayan bir efekt devreye girer. Örneğin, parçaya basit bir reverb ile başlayabilir ve heyecanı yükseltmeniz gerektiği an HIT düğmesine basın! Göz kamaştırıcı harmoniler veya vokalleri vurgulayan megafon efekti. Nakaratlarda ki vurucu etkiyi dinleyicinize yaşatın!
Kusursuz Harmoniler & Düzeltmeler


VoiceLive Play GTX müziğinizi dinler. Auto Key teknolojisi sayesinde aux girişinden bağlanan MP3‘lerinizi ya da dahili RoomSense mikrofonları ile ortam seslerini algılar ve kendisini adapte eder. Bu sayede harmoniler ve pitch düzeltmeleri müzikle mükemmel uyumlu biçimde çalışır. Bu kusursuzluk için müzik alanında bir dereceye ihtiyacınız yok!
Vokal Yok Etme ile Şarkıları Yalnızca Siz Söyleyin

Şarkıların üzerine söylemek pratik yapmak ve performanslar için harika bir yöntemdir. Aux girişinden MP3 çalarınızı bağlayın ve Vocal Cancel özelliğini devreye sokarak şarkının orjinal vokallerini geri plana itin ve kendi sesinizi öne çıkartın. USB üzerinden bilgisayara yapılacak bir bağlantı ile performansınızı kaydedin! Çünkü her performans beraberinde farklı bir ruh taşır!

Mükemmelliğin Yolu Pratikten Geçer

Her şarkıcının pratiğe ihtiyacı vardır, ancak bu çalışmaların aynı zamanda eğlenceli olmaması için hiç bir sebep yok! VoiceLive Play kendisine özel PRACTICE modu sayesinde gerçek zamanlı olarak sesi analiz eder, bu sayede güçlü olduğunuz noktaları görebilir ve biraz daha dikkat göstermeniz gereken noktaları saptayıp güçlendirebilirsiniz.

Loop’layın

VLOOP performans looper’ı,  istediğiniz efektleri de kullanarak komple bir performans yaratma imkanını sunar.

Mikrofon kontrol

e 835 fx ile Sennheiser en popüler vokal dinamik mikrofonlarının VoiceLive Play GTX'inizi kontrol edebilecek geliştirilmiş bir sürümünü ortaya çıkarmıştır. e 835 fx ile benzersiz vokaller ve kreatif kontrol konusunda yani bir sayfa açılmaktadır. Kullanıcı tarafından konfigüre edilebilen Mic kontrol düğmesi ile e 835 fx presetler arasında geçiş yapmanızı, HIT, LOOP ve TALk fonksiyonlarını devreya alıp çıkarmanızı sağlar.

İyi Bir Çift Kulak

Dahili stereo RoomSense mikrofonları sayesinde harmonilerinizi yakında ki enstrümanların tınılarına göre otomatik olarak tonlayabilir, kulaklık ile yapacağınız pratikler için kablolu mikrofonu bir kenara bırakabilir ya da kulaklık miksinize ambiyans seslerini ekleyebilirsiniz.

Adapte Edilebilir Ton

TC Helicon’un adapte edilebilir ton teknolojisi ile gerekli olan EQ ve Dinamik (Kompresör ve De-ess) ayarları akıllı biçimde kontrol edilir, böylelikle herhangi bir mikse mükemmel biçimde uyacak tonal dengeye ve yumuşak dinamiklere erişilir. Bu teknolojinin en güzel özelliği ise muazzam kolay uygulanabilir olması - bir defa aktifleştirin ve bir daha düşünmeyin. Dahası feedback önlemek ve başka enstrümanların mikrofondan sızmasını önlemek için adapte edilebilir Gate’i de tercihe göre devreye sokabilirsiniz.

Daha Fazla Kontrol

Sisteme MP-75 mikrofon ya da Switch-3 ayak kontrol pedalı ekleyerek performansınız, efektler ve loop üzerinde tam bir kontrol kurmanız mümkün.

Daha Fazla Özellik
 • Eksiksiz Vokal Sinyal Yolu - Tone, Harmony, HardTune, Reverb, Double ve fazlası.
 • Doğrudan gitar girişini kaynak alan Otomatik Ton Analizi sayesinde kusursuz harmoniler
 • ksiksiz TC ve TC-Helicon gitar efekt bankaları: Distortion, Amfiler, Flange, Chorus, Delay, Reverb, EQ ve fazlası
 • MP3 çaları tak ve pratiğe başla ya da vokal engelleme özelliği ile arka planda çalan şarkıların üzerine söylerken USB üzerinden performansını bilgisayara kaydet.
 • Yeni nesil Vokal Performans Mikrofonu ve Mic Control fonksiyonuna sahip MP-75  ile tam uyumluluk
 • Adapte edilebilir EQ, Kompresör, De-Ess, Gate & Pitch Düzeltme
 • 2 Ses NaturalPlay Harmoniler ve 2 ses insansı dubleler
 • VLoop performans looper’ı - undo/redo fonksiyonlu
 • RoomSense Mikrofonları - Otomatik ton kontrolü, monitörleme ve pratik amaçlı
 • Ton Anahtarını pedal switchleri veya efekt menüsü üzerinden elle yeniden yazmak
 • Genre ile 200 presete anında erişim imkanı ve Favori olanları işaretleme
 • Practice Fonksiyonu, akıllı pitch teknolojisi ile sesinizin bastığı notayı gösterir
 • Stiller ve ikonlar ile efektleri kolayca kişiselleştirme
 • Düşük gürültülü Mikrofon Preamlisi - Mic Control ile beraber
 • Stereo XLR çıkış
 • MP3 Çalar bağlamak için Aux bağlantı
 • Kulaklık Çıkışı
 • Bilgisayara ses aktarımı ve VoiceSupport bağlantısı için USB bağlantı
 • Performanslarında daha fazla kontrol sahibi olmak isteyenler için  Opsiyonel Switch-3 pedal ve MP-75 mikrofon
Efekt Listesi

µMod, Echo & Delay, Reverb, Harmony, Double, Transducer, Tone, HardTune & Correction, VLoop

Gitar Efekt Listesi

Speaker Modellemesi, Distortion, Flange, Chorus, Tap Delay, Reverb, Detune, Rotary, 3 band EQ, AmpTones (Amfi Tonları) ve fazlası
TEKNİK ÖZELLİKLER
Analog Girişler  
Balanslı Konnektörler Mic: XLR, Aux: 1/8" stereo mini jack
Empedans: Balanslı/balanssız Mic: 2.14/1.07 kOhm
Mic giriş seviyesi @ 0 dBFS -42 dBu ila +13 dBu
EIN @ Max Mic gain Rg = 150 Ohm -127 dBu
Mic giriş SNR > 104 dB
Gitar giriş empedansı 1 Mohm
Gitar giriş seviyesi @ 0dBFS 12 dBu
Gitar giriş işaret / gürültü oranı 115 dB
Aux giriş seviyesi @ 0dBu +2 dBu
A/D dönüşüm 24-bit, 128 x oversampling, 110 dB SNR
Analog Çıkışlar  
D/A dönüşüm 24-bit, 128 x oversampling, 115 dB SNR
Balanslı konnektörler XLR
Çıkış empedansı Balanslı/Balanssız 80/40 Ohm
Çıkış seviyesi +2 dBu
Dinamik saha >109 dB, 20 Hz - 20 kHz
Frekans cevabı +0.3/-0 dB, 20 Hz - 20 kHz
Kulaklık çıkışı 1/8" Mini Jack
Guitar Thru 1/4" pseudo balanslı, 270/540 Ohm balanssız/balanslı

 
Mic Kontrol düğmesinin kullanımı


ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel