Bayi Giriş   |  Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Bayi Giriş

Lütfen bayi kodunuzu ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
YAZILIMLAR -> PRESONUS
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
PRESONUS Sphere (Yıllık)
Tüm Studio One, Notion ve içeriklerini içeren yıllık abonelik
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaÅŸ
875 TL
(KDV dahil)
135  USD + KDV
101  USD + KDV

 

Müzik hepimizi birleştiriyor. Presonus Sphere yaratıcılığınızı ateşleyecek komple bir sistemi sizlere sunuyor. Sphere sadece bir yazılım paketi değil, Sphere tüm dünyadaki yaratıcı amatör ve profesyonellerin müzik için bir araya geldiği global bir topluluktur.

Presonus Sphere aboneliği içerisinde Studio One Professional DAW, Notion müzik yazılımı gibi ödüllü yazılımların bulunduğu müzik stüdyonuzun kalbini oluşturacak olmazsa olmaz yazılım paketi bulunmaktadır. Bu abonelik ile birlikte içerisinde CTC-1 Console Shaper, Audio Batch Converter, Presence XT Editor, ses bankaları ve daha fazlası bulunan Presonus'un üretmiş olduğu tüm eklentiler de gelmektedir. İçerisinde Spark Collection sample ve loop kütüphanesi, Tom Brechtlein drums gibi benzersiz içeriklerin bulunduğu ve devamlı yenilerinin eklendiği 1oo'ü aşkın içerik ile prodüksiyonlarınız bir üst seviyeye taşınacaktır.

Presonus Sphere diğer üyeler ile projelerinizi paylaşmayı çok kolaylaştırmaktadır. Sphere üyeliğiniz projeleriniz ve benzerleri için 30 GB'lık bir bulut saklama alanı ile gelmektedir. Canlı mesajlaşma özellği ile birlikte çalıştığınız müzisyenler ile anında gerçek zamanlı iletişim kurabilirsiniz. Bir üye olarak zaman zaman düzenlenecek özel etkinliklere katılıp müzikal çevrenizi geliştirebime imkanına sahip olacaksınız. Presonus Sphere üyeliğiniz için üyelerimize teşekkür amaçlı her ay yeni bir içeriğe sahip olacaksınız, bu sadece üyelere özel içerik veya özel bir sürpriz hediye olabilir. Tüm bunlar son derece makul fiyatlı aylık veya yıllık bir bedel karşılığı sizin olacak.

Aylık veya yıllık alınabilen Syphere üyeliği ile aşağıdakiler sunulmaktadır.

 1. Studio One® Professional
 2. Notion
 3. Studio One Remote: Studio One Remote yazılımı ile kayıt ve miks işlemlerinizi uzaktan bir tablet üzerinden yapabilme imkanına sahipsiniz.
 4. Audio Batch Converter: İster ses mühendisi, içerik üretici veya ses tasarımcısı olun, Audio Batch Converter Studio One'ın ses işlemcilerine kusursuzca entegre edilmiş bir toplu ses format dönüştürücüsüdür. Tekrar gerektiren zaman alıcı işler bir tek tıklama ile sonuçlandırılabilir.
 5. 30 gigabyte Bulut saklama alanı: Presonus Sphere çalışma alanında projelerinizi saklayıp paylaşın. 30 GB üyelik ile gelmektedir, aylık 4 USD karşılığında 100 GB'a arttırabilirsiniz
 6. Paylaşım Araçları: Diğer Syphere üyelerini projenizde çalışmak üzere davet edin. Canlı mesajlaşma sayesinde gerçek zamanlı iletişim kurun.
 7. Presonus'un ürettiği tüm Studio One Add-on ve Plug-In: Channel Strip Collection, CTC-1 Pro Console Shaper, Fat Channel Collection, PreSonus Symphony Orchestra, PreSonus Studio Grand, ve tüm Presence XT add-on sound pack.
 8. Tüm Notion Add-On sesleri: Abbey Road Stüdyolarında, Victor ve Roy Wooten, Neil Zaza ve benzeri London senfoni orkestrası sanatçıları tarafından çalınıp kaydedilen tüm Notion sesleri.
 9. Düzinelerce ilham verici içerik kütüphaneleri. Tüm Spark collection sample ve loop kütüphanesi ile her iki Tom Brechtlein drums kütüphanesi
 10. Üyelik süresince tüm güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanacaksınız.
 11. Üyelik süreciniz boyunca üretilen her yeni içerik aboneliğinize dahil edilip kullanımınıza sunulacaktır.


ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.20 | 2020 | Designed by Compel