Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
KULAKLIKLAR -> ULTRASONE
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
zz ULTRASONE HFI 680 Kulaklık
Katlanabilir, yüksek kaliteli kapalı kulaklık
 

Katlanabilir, yüksek kaliteli kapalı kulaklık

Karakter
Şık tasarımlı HFI-680 sadece göz zevkinize hitap etmeke kalmaz kulaklarınız içinde inanılmaz balanslı, doğal ve detaylı bir ses sunmaktadır. Kapalı kulaklıkların komple izolasyon keyfini açık kulaklıkların sunduğu doğru duyum ile birleştiren HFI-680'nin son derece hassas yüksek kaliteli altın kaplama sürücüleri maximum şaffaflık sağlamaktadır.

ULE-teknolojisi
ULE-teknolojisi'nin ne yaptığını daha iyi anlayabilmemiz için bir çok kulaklığın elektrik sinyallerini ses dalgalarına çevirmek için düşük frekanslı manyetik dalgalar oluşturduğunu bilmemiz gerekir. Ultrasone bu radyasyonu %98 oranında azaltan özel bir MU metal kalkan (ULE-technology) geliştirmiştir. ULE-technology uluslararası kuruluşlar tarafından incelenmiş ve teknik gözleme organizasyonları tarafından tavsiye edilmişlerdir. Ultrasone orijinal olarak bu teknolojiyi ömürlerinin yarısını kulaklıklarla geçiren profesyoneller için geliştirmiştir ancak gelen yoğun talep üzerine ULE-technology'si tüm Ultrasone kulaklıklara uygulanmaktadır.

S-Logic™ Natural Surround Sound
S-Logic™ Natural Sound aracılığı ile dinledikleriniz kafanızdan çıkıp çevrenizdeki odaya yayılmaktadır. Böylelikle müziğiniz sıkışık değil son derece geniş ve organik bir hale gelmektedir. Uzaklık ve yön kavramı çok daha belirgin olmaktadır -gerçekten bir konserde vaya stüdyoda bulunuyormuşcasına.

S-Logic™ Plus
S-Logic™ Plus, S-Logic™ Natural Surround System'in en son geliştirilmiş halidir. S-Logic™ Natural Surround System teknolojisindeki ilerlemeler güçlü S-Logic™ sound'unu PRO serisi kulaklıklardan alıp HFI ve DJ serisi kulaklılara uygulanmasını sağlamıştır. S-Logic™ Plus en kritik dinlemelerde kullanılan üst kategori ürünlerimiz olan Edition sınıfındaki teknolojik buluşlardan faydalanmaktadır. Bu ileri teknoloji mikro-akustik güçlendirmeli son derece hassas sönümleme kullanarak sürücü, buffer-board ve spatial elemanların biribiri ile optimum şekilde uyum içinde çalışmasını sağlamaktadır. Akustik olarak yeniden tasarlanmış olan bu kulaklıklar ve ince tonal ayarları sonuç olarak maximum doğal sound ve insan sesleri ile enstüman seslerinin çok daha canlı algılanmasını sağlamaktadır.

Güvenli Duyum

S-Logic™ sadece doğal surround sound yaratmakla kalmaz aynı zamanda aynı loudness cevabı için gereken ses şiddetini %40 (3-4 dB) oranında düşürebilmektedir. Böylelikle uzun saatler boyunca kulaklıkla çalışmak zorunda kalan kullanıcılarda oluşabilecek duyma kayıbı riskini ciddi oranda azaltabilir.

Ultrasone karşılaştırma tablosu için tıklayın.

İçERİK
Arrow Katlanabilir, yüksek kaliteli kapalı profesyonel stüdyo kulaklığı
Arrow 300mm. düz kablo. Altın kaplama vidalanabilir jack (3.5/6.3mm)
Arrow Taşıma çantası
Arrow Demo CD
Arrow MU metal yapı (Düşük emisyon)

TEKNİK öZELLİKLER
Arrow S-Logic™ Natural Surround Sound Plus
Arrow Dinamik prensip
Arrow Frekans cevabı 15 - 25.000 Hz.
Arrow Empedans 75 Ohm
Arrow Ses şiddeti 99 dB
Arrow Ağırlık 285 gr.
Arrow 50 mm. mylar sürücü
Arrow ULS tandardına uygunluk
Arrow MU metal yapı (Düşük emisyon)


ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


İLGİLİ ÜRÜNLER

HOSA 1/4'' TRS (M) <-> Dual 1/4'' TRS (F) Y-kablo
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel