Bayi Giriş   |  Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Bayi Giriş

Lütfen bayi kodunuzu ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
MİKROFON AKSESUARLARI -> RODE
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
RODE PG2-R Pistol Grip
Rycote Lyre Destekli Profesyonel Shotgun Shock Mount
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaÅŸ
1,455 TL
(KDV dahil)
95 USD + KDV

 

PG2-R shotgun mikrofon kullanarak elde veya boompole üzerinden kayıt alındığında oluşan kullanım gürültülerini azaltmak üzere tasarlanmış "pistol grip" tarzında bir shock mount'tur.

PGR-2 de her türlü kullanım gürültüsünden maksimum izolasyonu sağlayabilmek için çift Rycote Lyre mount kullanılmıştır. Dört ayrı mount noktası ile tüm RODE shotgun mikrofonları ile uyumlu olup, üzerinde entegre kablo düzenleme klip'i bulunmaktadır.

Yeni tasarlanan hafif kulp hem fonksiyonalite de hemde ergonomide büyük iyileştirme sağlamaktadır. Konforlu kulp içinde hem farklı kablo bağlantı noktaları bulunmakta hem de PG2-R Pro Kablo için tasarlanan özel alan bulunmaktadır. Bu alan sayesinde kablo bağlantıları çok kolaylaştırılmıştır.

Kulp'un yanında bulunan endüstriel sağlamlıkta sıkıştırma vidası sayesinde mikrofonun açısı çok rahat ve hassas bir şekilde ayarlanabilir, tabanında bulunan 3/8" yuva ile her türlü mikrofon ayağı ve boompole'a sağlam güvenli bağlantı yapılabilir.

PG2-R Pro Kablo ile bağlantı

Standart XLR Kablo ile bağlantı

 


 

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


İLGİLİ ÜRÜNLER

RODE PGR-2 Kablo
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.20 | 2020 | Designed by Compel