Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
SES KARTLARI -> APOGEE
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
APOGEE QUARTET iOS
12 / 8 Analog I/O 24-bit 192 kHz USB 2.0 iOS uyumlu ses kartı + Waves
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaş
7,874 TL
(KDV dahil)
1,649 USD + KDV
7,874 TL (Havale ile)

 

Efsanevi ses kalitesi. Gerekli tim giriş ve çıkışlar. Komple stüdyo kontrol.


Apogee Quartet Mac tabanlı stüdyolar için mükemmel bir masa üstü kayıt imkanı sağlamak üzere tasarlanmış profesyonel USB ses kartıdır. Üzerinde barındırdığı 4 giriş ve 8 çıkış Apogee'nin endüstri standarı haline gelmiş AD/DA dönüştürücülerine sahip olup, dünya standartlarında 4 mikrofon preamlifikatörü ile Ensemble ile Duet arasındaki boşluğu kapatmaktadır.

Göze çarpanlar:
 • Apogee AD/DA dönüştürücüler ile sınıfının en iyi ses kalitesi
 • Dünya standarlarında mikrofon pre-amp'lere sahip 4 analog giriş
 • 3 hoparlör setini kontrol edebilen Monitor kontrol katı
 • USB 2.0 High-speed Mac audio arabirim
 • ADAT/SMUX digital Girişler
 • MIDI giriş (USB-A type connector)
 • 8 Analog çıkış:
  • 6 Balanced line çıkış, +20 dBu maximum çıkış seviyesi
  • 1 bağımsız 1/4” stereo kulaklık çıkış
 • 2 top panel yüksek hassasiyetli OLED ekran
 • Kontroller düğmesi
 • Giriş ve çıkışların doğrudan seçilebilmesi için 6 touchpad
 • 3 atanabilir touchpad
 • Core Audio uyumlu tüm yazılımlar ile çalışabilme: Logic, Pro Tools 9 and 10, Final Cut. Ableton Live
 • Amerikan malı


1 Nisan 2016 tarihinden itibaren ONE, Duet, Quartet ve Ensemble Waves indirimleri ile geliyor. Bu ürünlerden herhangi birini satın aldığınızda:
 • Waves plug-in bundle'larında %35 veya tek tek waves plug-in'lerinde %25 indirim ile
 • 100 USD'lik indirim kuponu
  Bu indirim kuponu herhangi bir bundle'ın en fazla %50'si veya tek bir plug-in'in %25'ini karşılayacak şekilde kullanılabilir. Bu kupon çoklu plug-in indirimleri ile kullanılamaz.


Eksiksiz bağlantı imkanı
İhtiyacınız olan tüm giriş / çıkışlar ve genişleme imkanı

4 mikrofon, enstrüman, keyboard veya line giriş bağlayın. MIDı kontroller veya keyboard'unuzu bağlayın. 8 dijital giriş ile giriş sayınızı arttırın. 3 stereo çıkış seti ile stereo veya 5.1 surround ile monitör ve mix yapın. Quartet modern stüdyonuzun merkezi olmakla kalmayıp performansınızı ve projelerinizin ses kalitesini bir üst seviyeye çıkaracaktır.

Kreatif kontrol
Basit, güçlü ve kullanımı kolay

Ergonomik, eğimli yapısı ve kullanıcı dostu arabirimi ile Quartet, çalışma ortamınıza mükemmel bir harmoni ile entegre olan, ilham verici ve kullanımı son derece kolay bir ses kartıdır. Kritik giriş ve çıkış ayrıntılarını gösteren iki adet renkli ekran, kolay I/O ayar imkanı tanıyan QuickPad'ler ve hepsini kontrol eden tek bir ayar düğmesi ile Quartet Mac bilgisayarınız için mükemmel bir stüdyo kontrol cihazıdır.Giriş/Çıkış'ları ve fonksiyonları kolayca seçin


Giriş ve çıkış seçimi için "QuickTouch" düğmeleri

Quartet tüm önemli kayıt ve monitoring foksiyonlara erişimi çok kolaylaştırmıştır. Tek yapmanız gereken Quartet'in üst panelindeki QuickTouch düğmelerinden birine basarak dilediğiniz giriş veya çıkışı seçerek kontrol düğmesi ile seviyenizi ayarlamaktır.Tüm giriş ve çıkış touchpad'leri ışıklandırılmış LED halkaya sahiptir. Aktif olan touchpad'in LED'i daha parlak yanmakta ve hangi giriş/çıkış'ın seçili olduğu kolaylıkla anlaşılmaktadır.

Quartet'in atanabilir düğmeleri

A,B ve C olarak işaretlenmiş olan ve tümü ile konfigüre edilebilen 3 touchpad ile "Mute Outputs", "Dim Outputs", Sum to Mono", "Clear Meters" veya "Engage Speaker Set" gibi çıkış fonksiyonları tek tuşla gerçekleştirilebilir. Bu fonksiyonlar Quartet ile birlikte gelen Maestro 2 yazılımı ile istenilen touchpad'e atanabilir.


Monitör Kontrol

Controller düğmesinin üzerinde bulunan A, B, C seçim düğmeleri Maestro yazılımı aracılığı ile -aynen monitor controller cihazlarında olduğu üzere- 3 çifte kadar hoparlörü seçebilmek için konfigüre edilebilir. Tek yapmanız gerekeln 1, 2 veya 3 çift monitörünüzü Quartet'e bağlamak ve dilediğiniz seçim düğmesine basmak.


iPad üzerinde müzik

Apple iPad 499 USD'den başlayan fiyatları ile müzik yapımı ve kayıdı için en kolay ulaşılabilir, güvenilir ve dinamik araçtır.


iPad yaratılıcığınıza dokunmanızı sağlar
Müzik yapmak için iPad'iniz ile olan etkileşiminiz aynen bir müzik enstrümanı çalmak gibidir. Apple'ın Garage Band gibi yazılımları iPad'inizi adeta bir enstrümana dönüştürmektedir. İster mixer üzerinde fader'ları hareket ettiriyor olun, ister yazılım parametrelerini değiştirin veya dalga şekillerini düzenleyin iPad'in multi-touch arabirimi mouse tıklamaları veya trackpad hareketlerinden çok daha etkili bir kontrol şeklidir

iPad'e Direct Digital Connection
Apogee ONE, Duet ve Quartet Apple'ın MFi (Made for iOS - iOS için üretilmiş) programı ile onaylı olmasını sağlayan ve doğrudal Dijital olarak bağlanmasını sağlayan özel dijital devrelere sahiptir.
DC besleme ile iPad şarj edebilme
Audio Dünyasında yeterli besleme en iyi sesi elde edebilmek için kaçınılmazdır. Dijital bağlantı ve sahip oldukları harici besleme ile ONE, Duet ve Quartet iPad'inizi siz çalışırken şarj edebilir. Böylelikle işiniz asla yarım kalmaz


Efsanevi Ses Kalitesi
Neden Apogee Quartet stdyonuz için en iyi çözümdür ?

Apogee, 25 yılı aşkın tecrübeye sahip, dijital kayıt teknolojileri alanında endüstri lideri olan ve bir çok ödül kazanmış bir firmadır. Tüm dünyadaki profesyoneller tarafından tercih edilen Duet, Ensemble ve Symphony I/O gibi Apogee ürünleri GRAMMY® and OSCAR® kazanan sayısız kayıtlarda kullanılmış ve 20 yılı aşkın bir süredir kayıt endüstrisi alanında endüstri standardı oluşturmuştur. Quartet işte bu temeller üzerinde üretilmiştir.


Duyulabilir fark
Mikrofon preamplifikatörlerinden AD/DA dönüştürücüleri ve "clock" devrelerine dek Quartet, en üst Apogee teknolojisine sahip olup sınıfının en iyisidir. Quartet'in yapımındaki her komponent kritik dinleme testleri sonucu özenle seçilmekte ve en verimli devre tasarımları kullanılmaktadır. Bunun sonucu olarak Quartet, Apogee mihendisleri tarafından duyabileceğiniz bir fark yaratacak şekilde üretilmiştir.

Kusursuz, yeni nesil AD/DA dönüştürücüler
Mikrofon preamplifikatörlerinde olduğu şekilde Quartet'in AD/DA dönüştürücüleri de en berrak kayıtları alabilmek ve en iyi dinleme tecrübesini yaşatmak üzere tesarlanmışlardır. Quartet'in verimli devre yapısı ve en yüksek kaliteli komponentleri, basitleştirilmiş sinyal yolu elde edilmesini sağlayarak tümü ile şeffaf kayıtlar alınabilmesini garantilemektedirler.

Yumuşak, detaylı Dünya-standartlarında mikrofon preamplifikatörleri
Quartet'in mikrofon preamplifikatörleri en son teknolojiye ve en yeni komponentlere sahiptirler. İnanılmaz 0-75 dB'lik kazanç aralığında gerçek zamanlı kazanç değişimlerinde dahi hiç bir gürültü oluşturmaz. Bu benzersiz özellik sayesinde en uygun seviyeyi ister üzerindeki kontrol düğmesi ile ister Maestro yazılımı ile son derece hassas bir şekilde anında ayarlayabilir ve ultra-düşük gürültülü berrak bir sound elde edebilirsiniz. Quartet'in mikrofon preamplifikatörleri her türlü dinamik, condenser ve ribbon mikrofon ile %100 uyumludur.

USB 2.0
Yüksek hız, Yüksek performans

Firewire'dan daha hızlı
Quartet yüksek hızlı USB 2.0 arabirimine sahiptir. Mac Core Audio sürücülerindeki ilerlemeler USB arabirimindeki latency değerlerini Firewire 400'e oranla daha düşük olmasını sağlamıştır. Ayrıca her Mac bilgisayarda bir USB portu bulunmaktadır.

...USB 3.0 kadar hızlı
USB 3.0 , USB 2.0'ın sunduğu band genişliğinden 10 kat daha fazlasını sunmak ile birlikte USB 2.0 Ouartet'in 12 giriş ve 8 çıkış için ihtiyaç duyduğu band genişliğinin çok çok üstünde bir band genişliği sunmaktadır. Bu yüzden USB 2.0 bağlantısı Quartet için herhangi bir dezavantaj oluşturmamaktadır.

Ayrıca USB 3.0 latency değerleri konusunda USB 2.0'dan daha iyi bir performans sunmamaktadır. USB 3.0'ın USB 2.0'a oranla tek avantajı aynı anda daha fazla veri alışverişi sağlamaktır. Quartet'in ihtiyacı olan band genişliğinin USB 2.0'ın sunduğu genişliğin altında kaldığı düşünülürse Quartet'in USB 3.0 ara birime sahip olmasının gereksizliği açıkça görülmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Mic Pre  
  EIN: 128 dB(un-weighted) @ 60 dB, 150 Ohm giriş
  Max giriş seviyesi: +20 dBu
  Giriş empedansı: 3 KOhm
Hi-Z    
  Max giriş seviyesi: 14 dBu
  Giriş empedansı: > 2 MOhm
A/D Dönüşüm  
  Max giriş seviyesi: + 20 dBu (+4dBu ref)
  Max giriş seviyesi: +6 dBV (-10dBV ref)
  Giriş empedansı: 5 KOhm
  Frekans cevabı: 20 Hz - 20 kHz +/- 0.2 dB (@ 44.1 kHz)
  Dinamik alan: 114 dB (A-weighted)
D/A Dönüşüm  
  Max çıkış seviyesi: + 20 dBu (+4dBu ref)
  Max çıkış seviyesi: +6 dBV (-10dBV ref)
  Çıkış empedansı: 90 Ohm
  Max kulaklık çıkış: 19 dBu
  HPH çıkış empedans: 30 Ohm
  Frekans cevabı: 20 Hz - 20 kHz +/- 0.05 dB (@ 44.1 kHz)
  Dinamik alan: 123 dB (A-weighted)
  Rel. THD+N -113 dB (@96 Khz)


ÖZELLİKLER
Yüksek hızlı USB 2.0 Mac ses kartı
4 Analog giriş Kombine Line (+20 dBu balanslı max)
  Mic/Enstrüman (+20dBu/+14dBu max)
  75 dB kazançlı 4 mikrofon preamp
  Seçilebilir +48 Volt, Soft limit ve phase invert
Dijital Girişler  
  ADAT/SMUX, 8 Kanal, 44.1 - 96 kHz
  MIDI giriş (USB-A tip konnektör)
8 Analog Çıkış  
  6 Balanslı line çıkış, +20 dB max
  1 bağımsız 1/4" stereo kulaklık çıkış
Dijital Çıkışlar  
  MIDI çıkış (USB-A tip konnektör)
  BNC konnektörlü WordClock çıkış
A/D ve D/A dönüşüm 24 bit / 192 kHz
2 adet yüksek hassasiyetli OLED ekran
Kontroller düğmesi
Giriş / çıkış seçimi için 6 Touchpad
Atanabilir 3 touchpad Mute Output
  Dim Output
  Sum to Mono
  Clear Meters
  Hoparlör seçimini etkinleştir

 


 
  SES KARTI ÖZELLİKLERİ
Toplam I/O 12 x 8
Analog Giriş 4 (Line / Mic / Hi-Z)
Analog Çıkış 8 (8 x Line / Stereo kulaklık)
48V Phantom Power Var
Çözünürlük 24-bit 192 kHz
ADAT Var (Giriş)
S/PDIF Yok
Midi I/O Var (USB)
Wordclock I/O Var (Çıkış)
Kulaklık Çıkışı Var
Bağlantı USB 2.0
Bus powered Yok
Entegre Kontroller Monitor Controller
Yazılımlar Maestro Control 2
Hardware Direct Mon Var
Mikrofon Preamp 4 XLR
Sürücüler Mac OSX
Ek Özellikler Tüm Core Audio DAW'lar ile tam uyum + iOS uyumu

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel