Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
SES KARTLARI -> APOGEE
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
APOGEE GiO
Apple için Gitar kontroller / Ses kartı, USB
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaş
2,239 TL
(KDV dahil)
469 USD + KDV
2,239 TL (Havale ile)

 

GiO, Apple'ın yeni Logic Studio 9, Main Stage 2 ve GarageBand 09 yazılımları için özel olarak geliştirilen bir gitar arabirimi / ses kartıdır. Efekt kontrol, kayıt fonkisyonları ve inanılmaz bir ses kalitesini birleştiren GiO tekbir foot controller ile inanılmaz gitar amp ve efektleri kullanımınıza sunmaktadır.

Logic Studio 9, Mainstage 2 and GarageBand '09 için özel üretim

Logic Studio 9 ve MainStage 2 ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmış olan GiO, gitaristlerin kayıt fonksiyonlarını, preset değişimlerini ve Amp designer ile Pedal Board gibi plug-in'leri kontrol edebilmelerini sağlamakla kalmaz aynı zamanda MainStage'deki yeni Playback ve Loopback fonksiyonlarını da tümü ile destekler. GarageBand 09 ile ise GiO tümü ile plug-and-play olarak çalışır, kullanıcılar kolaylıkla gitarlarını bağlayıp GarageBand 09'daki stompbox ve Amp'ları kullanıp kontrol edebilirler.

GiO ile yazılım kontrolü

Stomp'layın. Mouse kullanmadan efekt kontrolü
Sound'unuzu bulmak için devamlı gitarınızı bırakup Mac'inizin başına gitmeniz gerekmediğini hayal edin. GiO ile GrageBand, Logic ve MainStage ile efekt presetlerini duyabilir ve plaback ve kayıt sırasında efektleri rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz... hemde klavyenize hiç dokunmadan.Ellerinizi kullanmadan kayıt imkanı
GiO sizi klavyeye bağımlı kayıt yapma zorunluluğundan kurtararak klavye yerine performanlarınıza konsantre olmanıza olanak tanır. GiO üzerindeki beş transport düğmesi ile kayıt, playback, stop yapabilir ve track'leriniz arasında hızlı bir şekilde hareket ederek elinizi gitarınızdan çekmeden her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz"Next" preset lütfen.
Previous (önceki) ve Next (Sonraki) preset seçim düğmeleri ile Logic ve GarageBand'deki gitar amp ve efekt presetleri arasında ve Mainstage'deki patch listesinde hızlı bir şekilde gezinebilir ve dinleme yapabilirsiniz.
GiO ile giriş ve çıkışlar

Enstrüman girişi
GiO'nun 1/4" enstrüman girişi Apogee'nin dünya standardındaki enstrüman preamlifikatörü ve dünüştürücülerine sahiptir. Gitarınızın gerçek tonunu duyarak doğrudan GarageBand, Logic veya MainStage'e herhangi bir kayıba uğramadan kayıt edebilirsiniz. GiO en temel "single coil" pickup'tan en karmaşık aktif elektronik setup'lara dek her türlü pickup konfigürasyonu için optimize edilmiştir.

'
MIDI Expression pedal girişi
GiO'nun expression kontrol pedal girişi wah-wah gibi klasik efeklere ve seviye kontrolüne erişimi sağlar. Aynı zamanda delay'in uzunluğu veya tremolo'nun hızı gibi paametreler de kontrol edilebilir.
USB
GiO tümü ile USB portundan beslenmektedir. Herhangi harici bir güç kaynağına ihtiraç duymaz. Tek yapmanız gereken GiO'yu Mac'inizin herhangi bir USB portuna bağlamaktır.
çıkı: Kulaklıklar, hoparlör veya amplifikatör
Gitar ve kayıtlarınızı şimdiye dek duymadığımız canlılıkta duyun. Kulaklık, powered monitör veya enstrüman preamplifikatörünüzü GiO'nun 1/4" stereo çıkışlarına bağlayarak gitar ve mix'lerinizi inanılmaz bir netlik ve derinlikle dinleyin.


ÖN PANEL


ARKA PANELOpsiyonel aksesuarlar

GiO Taşıma çantası Dayanıklı nylon'dan üretilmiş olan GiO taşıma çantası ile GiO'nuzu taşıyıp koruyabilirsiniz. çantada yoğun bir şekilde korunaklı ana bölüm yanında kablolar için harici bir fermuarlı göz, sağlam tutacaklar, çıkartılabilir kayış ve GiO işlemesi vardır.


ÖZELLİKLER
Balanssız 1/4" yüksek empedanslı enstrüman girişi
1/4" MIDI expression pedal girişi
Kulaklık, amplifikatörlü hoparlör ve enstrüman amplifikatörleri için 1/4" line
seviyesi setreo çıkış
A/D ve D/A dönüştürücüler @ 44.1/48 kHz, 24-bit
5 stompbox düğmesi, yazılım efektleri yansıtan renkler ile
5 transport kontrol düğmesi, basıldığında aydınlatmalı
2 "previous/next" preset seçim düğmesi
Gerekli kontrol yazılımı Apple GarageBand '09, Logic Pro 9 ve Mainstage 2 yazılımı
içinde mevcut
18 cm x 45 cm x 6 cm

 
  SES KARTI ÖZELLİKLERİ
Toplam I/O
Analog Giriş
Analog Çıkış
48V Phantom Power
Çözünürlük
ADAT
S/PDIF
Midi I/O
Wordclock I/O
Kulaklık Çıkışı
Bağlantı
Bus powered
Entegre Kontroller
Yazılımlar
Hardware Direct Mon
Mikrofon Preamp
Sürücüler
Ek Özellikler Görsellerdeki Gitar ve bilgisayar sisteme dahil değildir.

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel