Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
SES KARTLARI -> M-AUDIO
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
M-AUDIO M-Track
2-giriş / 2-çıkış / 24-bit 48kHz +48 V mikrofon / enstrüman girişli ses kartı

Yeni nesil taşınabilir ses kartı

M-Track bilgisayar tabanlı müzik yapımının kapılarını açmaktadır. M-Audio®'nun M-Track ses kartı bilgisayarınızı tak-kullan kolaylığı ile dijital bir kayıt stüdyosuna dönüştürür. Tek bir USB kablosu ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızla hem güç hemde veri alışverişi sağlanmaktadır. M-track elektrik gitardan, phantom power'a ihtiyaç duyan condenser mikrofonlara dek her türlü enstrüman için gerekli ve doğru bağlantıları sağlar. Alçak profili sayesinde taşınabilir formatta profesyonel kontrol imkanı sunar. M-Track hem Ableton Live hemde AIR gurubunun Ignite yazılımı ile birlikte gelmektedir.

  • Audio ve MIDI > Bilgisayar tabanlı stüdyonuzun tüm ihtiyaçlarını karşılar
  • USB beslemeli > Kolaylık ve taşınabilirlik sağlar
  • +48 V Phantom güç ve gitar girişi > Her türlü kaynağa uygun
  • İgnite müzik yapma yazılımı > Fikirlerinizi hemen yakalayıp, düzenleyerek hayata geçirmek için ideal yazılım
Giriş / Çıkışlar

M-Track her türlü ses kaynağı ile en iyi sonucu elde edebilmeniz için bir çok giriş ile donatılmıştır.Her kanal hem XLR giriş hemder balanslı 1/4" TRS girişe sahiptir.XLR giriş mikrofonlar ve diğer düşük empedanslı kaynaklar için kullanılır. Phantom power düğmesi ile profesyonel condenser mikrofonların ihtiyaç duyduğu 48 Volt phantom power sağlanır. 1/4" giriş ise hem line seviyesi sinyaller için kullanılılır hemde bir düğme aracılığı ile elektrik gitar ve bas gitar sinyallerini de doğrudan kayıt edebilmenizi sağlar. Kazanç ayar düğmesi ile dilediğiniz seviyede kayıt alabilirsiniz.

Insert
Her giriş kanalı bu sınıftaki ses kartlarında pek rastlanmayan birer insert'e sahiptirler. Bu giriş sayesinde harici olarak stüdyo kalitesinde efektler ve prosesörler kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli monitöring

M-Track giriş sinyalini hem ana çıkış hemde kulaklık çıkışından ultra-düşük latency (gecikme) ile monitör edebilir. Monitör mix düğmesi giriş sinyali ile bilgisayar dönüş sinyali arasındaki mix'i kontrol eder. Ek olarak giriş sinyalleri Stereo/Mono düğmesi ile dilendiği şekilde stereo veya mono olarak monitör edilebilir. Bu özellikler sayesinde yeni kayıt almak veya varolan kayıtların üzerine yeni kayıtlar almak çok kolaylaşmaktadır. Kulaklık çıkışının kendine özel seviye ayarı mevcuttur.

MIDI
İki audio kanalına ek olarak M-Track aynı zamanda 16 kanal MIDI'yi desteklemektedir. Üzerindeki standart MIDI In ve OUT jack'ları tüm MIDI cihazları ile uyumludur.

LED seviye kontrolü
Çok renkli LED metering sayesinde ana çıkış seviyeleriniz hakkında anında bilgi sahibi olabilir ve M-Track'inizin çeşitli ayarlarının durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Ignite

Ignite ferahlatıcı bir şekilde yeni ve müzisyen dostu bir şekilde müzikal fikirlerinizi yakalayıp, birleştirip, düzenlemenizi sağlayan yepyeni bir yazılımdır. Sezgisel grafik arabirimi kullanıcıyı deneyimleme ve yeni yollar keşfetmeye teşvik etmektedir. "Smart MIDI Chord" ve "Phrase Players" fikirlerinizi güçlendirerek 275'i aşkın sanal enstrüman ile hayata geçirmenizi sağlar. Fikirlerinizi veya kayıtlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmaya hazır olduğunuzda kolaylıkla Soundcloud'a yollayabilir veya WAV ve MIDI dosyaları olarak export ettikten sonra Pro Tools -veya herhangi bir DAW'a- aktarabilirsiniz. En güzeli ise Ignite M-Audio keyboard controller'ınız ile herhangi özel bir ayar ve düzenlemeye gerek duymadan çalışmaya başlar.

M-Track hakkında Gitarteknikleri.com'dan Emrah bey tarfından yapılan tanıtım videosu


ÖZELLİKLER

Arrow 24-bit / 48 kHz dijital audio işlem
Arrow Zero-Latency (sıfır-gecikme) audio monitöring
2 adet Mikrofon giriş (+48V destekli)
  Arrow İşaret gürültü oranı 97 dB
  Arrow THD+N 0.005%
  Arrow Frekans cevabı ±0.35 dB
2 adet balanslı TRS 1/4" giriş (Hi-Z destekli)
  Arrow İşaret gürültü oranı 96 dB
  Arrow THD+N 0.034%
  Arrow Frekans cevabı ±1.2 dB
Arrow 2 adet TRS 1/4" insert
Seviye kontrollü balanslı 1/4" ana çıkışlar
  Arrow İşaret gürültü oranı 97 dB
  Arrow THD+N 0.034%
  Arrow Frekans cevabı ±0.35 dB
Arrow Bağımsız seviye kontrollü kulaklık çıkış
Arrow Ignite ve Ableton Live Lite yazılımı ile birlikte
Arrow Boyutlar 155 mm x 124 mm x 51 mm
Arrow Ağırlık 390 gr.

 

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


İLGİLİ ÜRÜNLER

zz M-AUDIO Nova Mikrofon
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel