Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
SES KARTLARI -> M-AUDIO
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
M-AUDIO Vocal Studio
Producer USB Mikrofon + Ignite Yazılım Paketi
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaş
664 TL
(KDV dahil)
139 USD + KDV
664 TL (Havale ile)

 

M-Audio Vocal Studio ile müzikal yaratıcılığınızı bir üst seviyeye taşıyın. Profesyoneller tarafından Dünya'daki bir çok popüler hit'in prodüksiyonunda kullanılan yazılımla rahatlıkla kendi hitinizi yaratıp, mixleyip kayıt edebilirsiniz. Kullanımı son derece basit ama bir o kadar da kaliteli M-Audio Producer USB mikrofonu ile doğrudan Mac veya PC bilgisayarınıza kayıt yapın. Bu işe yeni başlıyor olsanız dahi bu en ileri prodüksiyon ortamı yaratıcılığınızla birleştiğinde ortaya çıkaracağınız çalışmaların sound'u en iyi stüdyolardan çıkmış gibi olacaktır.

Profesyonel kalitede mikrofon ile inanılmaz vokallar
Dünya'daki en ünlü stüdyolar ve müzisyenlerin kullandığı cihazları tasarlayan mühendislerin elinden çıkan Producer Mikrofon ile evinizde stüdyo-kalitesinde kayıtlar yapın. İster listelere bir numaradan girecek bir parçanın kaydını yapıyor olun ister bir aile biyografisini kayıt ediyor olun Producer mikrofonun vereceği sonuçlara hayran kalacaksınız.

Tek yapmanız gereken mikronunu bilgisayarınızın USB portuna takmak.
Producer mikrofonunuzu bilgisayarınızın USB portuna bağladığınızda dijital dünya'da yepyeni bir pencere açılacaktır. Artık güzel müzik yapmanın karmaşık olacağı düşüncesinden kendinizi kurtarabilirsiniz.

Taşınabilir
Beraberinde gelen masaüstü ayağı ve taşıma çantası ile sisteminizi istediğiniz yere götürmek çok basit ve rahat.

GÖZE ÇARPANLAR
Komple bir kayıt sistemi
Kolay bağlantı ve kullanım
16 mm. cardioid kapsül
Metal şase
1/8" setero çıkış jack ile düşük gecikmeli dinleme
Ignite yazılım
Ignite mizikal fikirleriniz ile kayıt, edit, mix ve aranjman yapmak için yepyeni ve orijinal bir yol sunmaktadır. Sezgisel grafik arabirimi yeni şeyler deneyip farklı sonuçlar alabilmenizi teşvik etmektedir. Smart MIDI Chord ve Phrase Player ile fikirlerinizi hemen hayata geçirip AIR Music technology tarafından üretilen 275 benzersiz enstrüman ile seslendirebilirsiniz. Oluşturduğunuz parçaları WAV, MP3 veya MIDI dosyası olarak export edip Protools veya Cubase gibi programlara aktarabilirsiniz. Ignite'ın belkide en cazip özelliklerinden biri de tüm M-Audio kontrolllerları ile herhangi bir ayar yapmaya gerek duymaksızın full entegre olabilmesidir.

Ignite hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.
Ignite yazılımını indirmek için tıklayın.

 

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


İLGİLİ ÜRÜNLER

HOSA Supra Aural, Kapalı kulaklık

K&M Pop Filtre (23956-000-55)
  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel