Üye Giriş  |   Yeni Üyelik  |   Şifremi unuttum !  
Üye Giriş

Lütfen e-postanızı ve şifrenizi giriniz!
Compel
Drop Down Menu
 
 
SES KARTLARI -> UNIVERSAL AUDIO
 
Drop Down Menu
Ödeme Kolaylıkları
Sipariş, ödeme, taksit ve kargo bilgileri için ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
 
UNIVERSAL AUDIO Apollo Twin USB
Yüksek kaliteli DSP destekli 2 x 6 ses kartı (2 DSP) USB 3.0
facebook\'ta paylaş twitter\'da paylaş
5,264 TL
(KDV dahil)
959 EUR + KDV
5,264 TL (Havale ile)

Apollo Twin. Klasik Analog Sound'a sahip yüksek kaliteli masaüstü müzik prodüksiyon.

31 Aralık 2016'ya kadar alanlara 737 EUR değerinde Neve 1973, Fairchild Limiter ve Oxide Tape Plug-In hediye !

Sınıf lideri hassasiyet ve gerçek zamanlı UAD Plug-in işlem imkanı ile Apollo Twin USB masaüstü müzik prodüksiyonu için yeni standartlar belirlemektedir. Bu 2x6 USB 3 arabirimi sıfıra yakın gecikme ile tüm UAD plug-in’lerini kullanarak kayıt yapabilmenizi sağlayarak klasik analog sound’u en yüksek teknoloji ile kusursuz bir şekilde birleştirmektedir.
Anahtar Özellikler
  • Dünya standartlarında 24-bit/192 kHz ses dönüştürme kalitesi
  • Gerçek zamanlı UAD işlem - sıfıra yakın gecikme ile vintage compressor'ler, EQ'lar, teyp makineleri ve gitar amplifikatörleri ile kayıt yapın
  • Klasik mikrofon preamplifikatörlerinin modellemesi için inanılmaz Unison™ teknolojisi
  • UAD-2 DUO işlem gücü
  • "Realtime Analog Classics" UAD plug-in bundle ile birlikte
  • USB 3.0 bağlantı
  • 2 premium mic/line preamp; 2 line çıkış; ön panelden Hi-Z enstrüman girişi ve kulaklık çıkışı
  • Her seviyede full hassasiyet sağlayan dijital kontrollü analo monitöring
  • Ödün verilmeyen analog tasarım, üstün kaliteli komponentler ve baştan sona premium üretim kalitesi

24-bit / 192 kHz'lik Benzersiz Ses Kalitesi ile Kayıt ve Mix Yapın.

Tüm masaüstü ses kartları arasındaki en yüksek dinamik alan ve en düşük gürültüye sahip olan Apollo Twin USB size 24-bit / 192 kHz sound ve nefeskesen bir berraklık sunar. Premium mikrofon preampleri, giriş katı ve audio dönüştürme performansı, meşhur Apollo serilerindeki gibi üç boyutlu sound, bezersiz vuruculuk ve derinliğe sahip kayıtlar elde etmenizi sağlar.
Dijital kontrollü analog monitör çıkışları sayesinde tüm dinleme seviyelerinde full kalite ve hassasiyette ses çıkışı (dijital ölçekleme yapılmaksızın) elde etmeniz sağlanır.

Gerçek Zamanlı UAD Plug-in'ler ile Komple bir Analog Stüdyo

Masanızın üzerinde klasik bir analog kayıt stüdyosuna sahip oluğunuzu hayal edin. Apollo Twin tüm UAD plug-in'leri ile -vintage EQ'lar, compressor'lar, reverb'ler, teyp simülatörleri ve dahası- sıfıra yakın gecikme ile kayıt ve mix yapabilmenizi sağlar. Hem de kullanmakta olduğunuz DAW yazılımının buffer size değerine bakmaksızın! Ampex, Lexicon, Neve, Moog, Roland, SSL, Studer ve daha bir çok klasik markanın ödüllü plug-in'leri ile Apollo Twin size gerçek analog ton ve sıcaklığı verir.

Bu analog mucizeyi mümkün kılan Apollo Twin'lerde bulunan ve bilgisayarın işlemcisine yük bindirmeksizin işlem yapmayı sağlayan UAD-2 DUO DSP işlemcisidir. Apollo Twin ile birlikte içerisinde compressor, EQ, reverb, tüp mikrofon ve gitar amp simülatörü bulunan "Realtime Analog Classics" plug-in seti gelmektedir. Bunların üstüne gün geçtikçe genişleyen UA plug-in kütüphanesinden dilediğinizi ekleme şansına sahipsiniz.Unison™ Teknolojisi ile Klasik Mikrofonlu Kayıtlar

Unison teknolojisi ile Apollo Twin'in mikrofon preampleri dünyanın en popüler ve aranan tüplü ve solid state mikrofonları gibi davranırlar. Böylelikle bu mikrofonların empedanslarını, kazanç katlarının "sweet spot" alanlarını ve devre davranışlarını birebir simüle ederek aynı sound'u almanız sağlanır. Apollo'nun dijital kontrollü mikrofon preampleri ile UAD DSP'leri arasındaki devrim yaratan entegrasyon üzerine kurulan Unison teknolojisi, UA 610B Tüplü preamp gibi renkli preamp emülasyonu ile kayıt almanızı sağlar.


Profesyonel Giriş / Çıkış

Apollo Twin 2-giriş / 6-çıkışlı, iki sınıf lideri mic/line preamp, iki analog çıkış, iki dijital kontrollü analog monitör çıkış ve optik port aracılığı ile 8 ek dijital girişe sahiptir. Ön panelden rahatlıkla ulaşılabilen Hi-Z giriş ve kulaklık çıkışı sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Konsol Uygulaması ve Konsol Recall Plug-In

Konsol uygulaması Apollo Twin'in yazılımsal kontrol arabirimidir. Kullanımı kolay ve analog tarzda tasarımı ve UAD plug-inleri ile "gerçek zamanlı" tracking ve monitoring (dinleme) imkanı ile sınıfında ilk ve tektir. Tüm Konsol ayarları preset olarak ve / veya Konsol recall Plug'in (VST/AU/RTAS/AAX 64) sayesinde parçanız ile birlikte saklanabilir.


Tüm DAW yazılımları ile uyumlu
Apollo Twin Pro Tools, Cubase, Live, ve benzeri tüm DAW yazılımları ile uyumlu çalışarak kullandığınız programdan bağımsız olarak size en yüksek performansı sunar.
Apollo Twin videosu için tıklayın.
Apollo Twin teknik özellikleri için tıklayın.


ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ


  Site içinde yeralan tüm metin, resim ve diğer içeriğin hakları COMPEL MÜZİK AŞ'ye aittir. Başka bir ortamda kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz. Gizlilik  
  Compel Müzik Anonim Şirketi | V7.10 | 2018 | Designed by Compel